Festivāla runātāji

Elīna Krēmere

Radio NABA
Ētera personība un pasākumu vadītāja

Pabeigusi LU SZF, Elīna pašlaik studē RSU maģistrantūrā, komunikācijas zinātnes jomā. Līdz šim darbojusies PR lauciņā dažādos uzņēmumos, kā arī radio NABA. Aizrauj dažādi radoši projekti, izglītojoši pasākumi un to vadība.

Elīna Krēmere
Ētera personība un pasākumu vadītāja

Emīls Sjundjukovs

Latvijas Universitāte
Datorzinātnieks

Emil Syundyukov ir datorzinātnieks, kurš savas prasmes izmanto, lai risinātu izaicinājumus veselības aprūpes nozarē. Desmit gadu pieredze lietišķajos pētījumos un industriālo risinājumu izstrādē veselības aprūpes nozarē visā pasaulē. Saņēmis vairākus akadēmiskus un industrijas apbalvojumus, tostarp EIT Health, GapSummit (Kembridžas Universitāte), "Gada jaunais zinātnieks 2016", Baltic Forbes nominācija "30 zem 30" veselības aprūpes un pētniecības jomā u. c. Emīls ir līdzdibinātājs un tehnoloģiju direktors Longenesis - vadošajā jaunuzņēmumā digitālajā veselības jomā Baltijā, kā arī DF LAB studentu HealthTech laboratorijas dibinātājs, pasniedzējs Latvijas Universitātē un līdzautors vairākām publikācijām sabiedrības veselības jomā.

Emīls Sjundjukovs
Datorzinātnieks

Rihards Blese

Latvijas Darba devēju konfederācija
Izglītības un nodarbinātības jomas vadītājs

Rihards Blese ieguvis augstāko izglītību politikas zinātnē un šobrīd strādā Latvijas Darba devēju konfederācijā kā izglītības un nodarbinātības jomas vadītājs. Rihards vada raidījumu #DigitālāsBrokastis Latvijas Universitātes Radio NABA un Latvijas Radio 1, kā arī ir viens no Latvijas Universitātes Absolventu kluba dibinātājiem. Pirms profesionālās karjeras uzsākšanas Rihards aktīvi iesaistījās studentu pārstāvniecībā gan universitātes, gan nacionālā līmenī.

Rihards Blese
Izglītības un nodarbinātības jomas vadītājs

Renārs Zeltiņš

Gaviļmeistars

Gaviļmeistars. Verbālais Bruce Lee. Vaiba Someljē.

Renārs Zeltiņš
Gaviļmeistars

Ralfs Mihailovs

Latvijas Universitātes Studentu padome
Priekšsēdētājs

Ralfs Mihailovs kā Latvijas Universitātes Studentu padomes priekšsēdētājs ikdienā ir atbildīgs par studentu iespējām izaugt ne tikai lekcijās, bet arī brīvajā laikā. Ralfs nodrošina studentu viedokļa pārstāvniecību LU SP un Latvijas Universitātē kopumā, kas rezultējas studentu labklājības veicināšanā. Latvijas Universitātes Studentu padome strādā pie sociāliem, akadēmiskiem un kultūras jautājumiem un cenšas tos apkopot un nodrošināt studentiem pilnvērtīgu pieredzi studijās.

Ralfs Mihailovs
Priekšsēdētājs

Leo Seļāvo

Latvijas Universitāte
Profesors

LU profesors Datorikas fakultātē, lietu interneta fans.

Leo Seļāvo
Profesors

Eva Alberte

Pedersen & Partners
Pedersen & Partners Latvijas biroja vadītāja un Valdes locekle

Eva Alberte ir Pedersen & Partners Latvijas biroja vadītāja un Valdes locekle.  Desmit gadu laikā, strādājot Pedersen & Partners, Eva ir veikusi vairāk  kā 400 aukstākā līmeņa vadītāju meklēšanas projektus mārketinga, finansu, pārdošanas, cilvēkresursu, ražošanas, finanšu vadītāju meklēšanā tādās nozarēs kā telekomunikācijas, loģistika, ražošana, enerģētika un ātrās aprites preču nozarē Latvijā un Baltijā.   Pirms pievienošanās Pedersen & Partners, Eva ir ieguvusi vairāk nekā desmit gadu vadības pieredzi, strādājot par personāla direktori Ernst & Young Baltics, kā arī par cilvēkresursu vadītāju Parex Bankā un personāla un administrācijas direktori uzņēmumā Aldaris, Carlsberg grupā.

Eva Alberte
Pedersen & Partners Latvijas biroja vadītāja un Valdes locekle

Rinalds Kalniņš

LMT Retail&Logistics
Valdes priekšsēdētājs

Mazumtirdzniecības jomā strādāju savu lielāko dzīves daļu. Esmu iepazinis mazumtirdzniecības jomu no pašiem pamatiem, savas karjeras pirmsākumos esmu strādājis gan nakts stundās, gan arī kopis tualeti degvielas uzpildes stacijā. Nu jau mūsdienās es vadu piekto lielāko mazumtirdzniecības uzņēmumu Latvijā - “LMT Retail&Logistics”.

Esmu studējis Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, iegūstot Masters degree of Management (MBA) grādu.

Ikdienā neatlaidīgi tiecos uz mērķi, jo panākumu garša ir labākā motivācija darīt vairāk. Panākumi ir mans dzinējspēks un, ja kādā brīdī tas apklust, tad zinu, ka labs rīcības plāns un degsme sasniegt jaunus augstumus noteikti tiks apbalvota ar lielākām vai mazākām uzvarām. Retail is deta

Rinalds Kalniņš
Valdes priekšsēdētājs

Egita Poļanska

Startup Wise Guys
Kibernodaļas vadītāja

Egita Poļanska kopš 2013.gada ir strādājusi ar vairāk nekā 15 starptautiskiem jaunuzņēmumiem un viņa lieliski pārzin jaunuzņēmumu vidi un procesus. Šobrīd viņa ir “Startup Wise Guys” partnere un vada “Startup Wise Guys” kibernodaļu (cyber program manager). Egitas lielajā pieredzes bagāžā ir arī darbs Latvijas Ekonomikas ministrijā, piesaistot Eiropas Savienības projektus, “TechHub Riga” vadīšana un “TechChill” organizēšana, kā arī bijusi valdes priekšsēdētāja Latvijas jaunuzņēmumu asociācijā “Startin.LV”.

Egita Poļanska
Kibernodaļas vadītāja

Voldemārs Brēdiķis

LatBAN
Biznesa eņģelis

Sērijveida uzņēmējs un biznesa eņģelis. Rūpējas par vidi, STEAM un uzņēmējdarbības izglītību. Aktīvi piedalās Ziemeļeiropas inovāciju ekosistēmā. Ieguvis izglītību uzņēmējdarbības vadībā un starptautiskajā biznesā, Voldemārs 20 gadus ir bijis vadošā amatā 4 valstīs Eiropā un Āzijā, bet savu karjeru sācis, strādājot publiskajā sektorā ANO Attīstības programmā. Vēlāk kļuva par vairāku uzņēmumu dibinātāju, kas šobrīd ir tirgus līderi reģionā. Vadot savu biznesu un strādājot ar starptautisko tirdzniecību un investīcijām, Voldemārs iesaistījās inovāciju ekosistēmā – organizēja pasākumus un izaugsmes programmas jaunuzņēmumiem un MVU, kā arī vadīja, mentorēja un trenēja komandas. Viņš sāka eņģeļu investīcijas, kā arī līdzdibināja un vadīja Komercializācijas Reaktora fondu, kas rada, paātrina un finansē agrīnās stadijas DeepTech jaunuzņēmumus.

Voldemārs Brēdiķis
Biznesa eņģelis

Anna Ramata-Stunda

Alternative Plants
Līdzdibinātāja un vadītāja

Biotehnoloģiju uzņēmuma "Alternative Plants" līdzdibinātāja un vadītāja, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi bioloģiski aktīvu izejvielu izstrādē un iedarbības novērtēšanā. Pārliecināta, ka biotehnoloģija ir veids, kā padarīt izejvielu ražošanu ilgstpējīgāku un videi draudzīgāku. Lektore Latvijas Universitātē, AS Madara Cosmetics padomes locekle.

Anna Ramata-Stunda
Līdzdibinātāja un vadītāja

Rihards Kotlers

Banku augstskola
Students

Banku augstskolas biznesa administrēšanas bakalaura kursa students, kurš guvis praktisku pieredzi finanšu krāpniecības mēģinājumā.

Rihards Kotlers
Students

Inga Laugale

Dzīves koučs

Es sertificēts koučs un ikdienā strādāju ar jauniešiem un pieaugušajiem. Karjera, pašizaugsme, labbūtība un motivācija ir jautājumi, kurus mani klienti risina koučinga sesijās. Kāpēc man neizdodas sasniegt vēlamo rezultātu, kāpēc nevaru ieviest jaunus ieradumus? Kas ir mani nākamie karjeras soļi un kā tos sasniegt?

Inga Laugale
Dzīves koučs

Kārlis Kivlenieks

Baltic No-Coders
"No-Coder"

Ar No-Code palīdzību realizējis idejas gan sev, gan klientiem, gan pielieto šīs zināšanas dažādu risinājumu izstrādei savā darbā.

Baltic No-Coders līdzdibinātājs un Glide vēstnieks.

Kārlis Kivlenieks
"No-Coder"

Kaspars Eglītis

Accenture Baltics
Inovāciju projektu vadītājs

Latvijas Universitātes MedTech projektu studijas DF LAB projektu vadītājs. Inovāciju projektu vadītājs Accenture Baltics. Radio NABA ētera personība.

Kaspars Eglītis
Inovāciju projektu vadītājs

Marija Plotniece

Apvārsnis Eiropa
Eksperte

Apvārsnis Eiropa eksperte programmās EIC, EIE, RI

Marijai ir pieredze ES projektu rakstīšanā un administrēšanā, pētniecības un inovāciju projektu jomā, sadarbības veidošanā starp publiskām, privātajām un nevalstiskajām organizācijām, t.sk. par Apvārsnis projektu konsorciju veidošanu un potenciālo partneru Eiropas valstīs meklēšanu. Kopš 2018. gada strādā Apvārsnis Eiropa Nacionālajā kontaktpunktā.

Marija Plotniece
Eksperte

Matijs Babris

Castprint
Uzņēmējs

CT veidotājs, arhitekts un uzņēmējs Matijs Babris, kurš ir attīstījis vairākus Latvijā un pasaulē zināmus jaunuzņēmumus un produktus: Castprint, TreeHouse place, RigaKayaking.com.

Matijs Babris
Uzņēmējs

Harijs Poikāns

AS “4finance”
Mārketinga daļas vadītājs

Harijs ir ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbībā un vadīšanā Rīgas Tehniskajā universitātē. Iepriekšējo darba pieredzi guvis, 5 gadus strādājot vienā no vadošajām mediju aģentūrām Latvijā. AS “4finance” uzņēmumā Harijs strādā jau 10 gadus, vadot mārketinga komandu un veidojot stratēģijas produktu virzībai tirgū ne tikai Latvijas tirgum, bet arī Zviedrijas. Harijs aktīvi iesaistās “Fintech Latvia” nozares asociācijas PR grupas darbībā, kā arī paralēli piedalās labdarības iniciatīvas “4finance labie darbi” un patērētāju finanšu izglītības platformas aiznemiesatbildigi.lv attīstībā.

Harijs Poikāns
Mārketinga daļas vadītājs

Gvido Bērziņš

HatchUp Biznesa inkubators
Biznesa inkubatora vadītājs

LLU Biznesa inkubatora HatchUp vadītājs

Gvido Bērziņš
Biznesa inkubatora vadītājs

Māra Birzniece

Latvijas Universitāte
Biznesa inkubatora vadītāja

Māras pieredze sniedzas komunikācijā, projektu un komandas vadībā un finansēs. Viņa ir ieguvusi maģistra grādu ekonomikā un komunikācijas zinātnēs un strādā par vadītāju LU Biznesa inkubatorā. Viņas intereses ir sadarbību veidošana, komunikācija un biznesa attīstība.


Māra Birzniece
Biznesa inkubatora vadītāja

Ričards Švītiņš

RISEBA
Radošā Biznesa inkubatora vadītājs

RISEBA Radošā Biznesa inkubatora vadītājs

Ričards Švītiņš
Radošā Biznesa inkubatora vadītājs

Vita Zariņa

EKA
Biznesa inkubatora vadītāja

EKA Biznesa inkubatora vadītāja

Vita Zariņa
Biznesa inkubatora vadītāja

Zane Driņķe

Biznesa augstskolas Turība
Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne‍

Uzņēmēja, koučs,  jauniešu iedvesmotāja un mentore, asoc. prof., Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne

Zane Driņķe
Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne‍

Laura Freimane

RSU Karjeras centrs
Psiholoģe-konsultante

Esmu absolvējusi Latvijas Universitāti un ieguvusi maģistra grādu Klīniskajā psiholoģijā. Mana darba pieredze saistīta ar darbu skolā kā izglītības psihologam un darbu slimnīcā klīniskajā un veselības psiholoģijas jomā.

Pašlaik strādāju RSU Karjeras centrā kā psihologs – konsultants. Mans darbs sastāv no psiholoģiskās konsultēšanas individuāli. Konsultāciju laikā tiek sniegts psiholoģiskais atbalsts RSU studējošajiem. Sadarbības laikā ar klientu tiek palīdzēts izprast un identificēt galvenās grūtības un resursus, apzināt vajadzības, palīdzēts meklēt idejas un risinājumus, lai klients pārvarētu izaicinājumus, tiek sniegtas rekomendācijas u.c. Paralēli konsultēšanas procesam, veidoju un vadu seminārus un informatīvi praktiskas nodarbības par dažādām tēmām psiholoģijā  RSU studējošajiem un darbiniekiem.

Laura Freimane
Psiholoģe-konsultante

Andra Strautiņa

RSU Karjeras centrs
Karjeras izaugsmes veicinātāja

Karjeras izaugsmes veicinātāja RSU Karjeras centrā, biznesa uzsācēju mentore, lektore un uzņēmēja. Izglītība iegūta komunikācijas vadībā, sociālajā darbā un jauno mediju mākslā. Iepriekš strādājusi gan komunikācijas nozarē, gan projektu vadībā valsts pārvaldē un privātajā sektorā, konsultējusi biznesa uzsācējus LIAA un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijā, kā arī piedalījusies dažādos neformālās un globālās izglītības projektos Kamerūnā, Grenlandē, Islandē un citviet Eiropā. Izdevusi grāmatu visai ģimenei “TU VARI!”. Andrai svarīgi ir iedrošināt savus studentus un klientus noticēt savām spējām un uzdrošināties īstenos izvirzītos mērķus, vienlaikus nebaidoties no iespējamām kļūdām un svinot mazos panākumus.

Andra Strautiņa
Karjeras izaugsmes veicinātāja

Karīna Breimane

Patentu valde
Projekta koordinatore

Karīna ir intelektuālā īpašuma entuziaste. Patentu valdes ikdienas darbu iepazina bakalaura studiju 1. kursā un dažus gadus vēlāk kļuva par daļu no kolektīva. Ikdienā iesaistās sabiedrības informēšanā un veicina tās izpratni par intelektuālā īpašuma tiesību nozīmi. Aktīvi darbojas ar jauniešiem — topošajiem uzņēmējiem, kas nākotnē ieviesīs jaunus produktus un pakalpojumus. Informē arī pieredzējušus uzņēmējus, biznesa inkubatoru dalībniekus, kā arī citus interesentus par rūpnieciskā īpašuma aizsardzības iespējām, organizējot un vadot interaktīvus un izglītojošus seminārus.

Karīna Breimane
Projekta koordinatore

Marija Ručevska

Helve
Līdzdibinātāja

Marija ir ieintresēta startup vidē un tehnoloģijās. Šīs nozares pārstāve jau vairāk kā 7 gadus.

Šajā laikā viņa ir izmēģinājusi dažādas lomas startup vidē, kas ļauj dziļi izprast katru iesaistīto personu un viņu lomu ekosistēmā. Veiksmīgi komunicē ar uzņēmējiem gan Baltijas valstīs, gan Eiropā un ārpus tās. Šobrīd darbojās Helvē un TechChill, atbalstot Baltijas dibinātājus un piesaistot uzmanību reģionam.

Hobija līmeņī ir arī biznesa eņģeļis.

Marija Ručevska
Līdzdibinātāja

Emīls Ūdris

Psihologs

Kā psihologs strādāju jau vairāk kā trīs gadus. Ikdienā strādāju ar jauniešiem, kuriem ir nomāktība, trauksme vai atkarību riski, ar bērnu vecākiem un pieaugušajiem. Taču ar sevi sāku strādāt jau pēc vidusskolas, kad man sākās panikas lēkmes. Domājot par psihologa darbu, man nāk prātā citāts no psihologa K. Rodžersa “Paradoksāli, kad es pieņemu sevi tāds kāds es esmu, tad es varu mainīties”.

Emīls Ūdris
Psihologs

Juris Jurāns

TVNET
Pētnieciskais žurnālists

Juris Jurāns ir pētnieciskais žurnālists, kurš strādā vienā no lielākajiem interneta medijiem Latvijā. Profesionālajā darbā viņš vienmēr liek uzsvaru, lai atainotu valsts iestāžu vai privāto uzņēmumu pārkāpumus, kā arī cenšas izgaismot notikumus, kurus citi vēlētos paturēt apslēptus. Viņš turpina savu profesionālo pilnveidi, piedaloties tādu prominentu pētniecisko žurnālistikas centru kā OCCRP un Re:Baltcia vadītos kursos.

Juris Jurāns
Pētnieciskais žurnālists

Krists Melngailis

Biznesa augstskola Turība
Students

Turības otrā kursa students uzņēmējdarbības faktultātē, biznesa vadībā. Paralēli studijām, strādāju Turības bibliotēkā un valodu katedrā par sekretāru. Sadarbojoties ar Turības AD, mēs ar kolēģi filmējam Turībai tik tok. Brīvajā laikā jau 5 gadus producēju mūziku, tādēļ ir pieredze ar ko varu padalīties saistībā ar kreativitāti un tās ietekmējošajiem faktoriem.

Krists Melngailis
Students

Madara Senkane

Radošo tekstu autore

Jau teju desmitgadi esmu radošo tekstu autore reklāmas aģentūrās. Priekam un karmas punktiem izpaužos vēl visvisādos radošos veidos – radu botāniskā bareljefa dekorus, izšuju, rakstu blogu teuntur.lv, veicu aromtestus un dalos gabaliņos dzīves Instagram. Un studēju psiholoģiju Latvijas Universitātē, jo sirds grib vairāk, smadzenes prasa treniņu un studēšana ir pārlieku lieliska, lai ar to nodarbotos tikai jaunieši. Radošums rada manu maizīti uz galda, dzirksteli dzīvē un jēgu pasaulē.

Madara Senkane
Radošo tekstu autore

Edgars Fresh

Satura veidotājs

Esmu YouTube satura veidotājs, man patīk veidot stāstus par savu dzīvi. Un šajos stāstos parasti ietilpst ikdienišķas lietas, piemēram, drošība digitālajā vidē, naudas pelnīšana, ēst gatavošana un dažādas manas aizraušanās, piemēram, tehnoloģijas, ceļošana, pilsētplānošana utt.

Edgars Fresh
Satura veidotājs

Andris K. Bērziņš

Change Ventures
Partneris

Change Ventures iespējkapitāla fonda partneris. Fonds ir viens no Baltijas vadošiem investoriem, ieguldījis pirms-sēklas un sēklas investīcijās 29 Baltijas jaunuzņēmumos. Andris ir arī TechHub Riga, StartinLV un TechChill līdzdibinātājs un aktīvi iesaistīts Latvijas un Baltijas ekosistēmas attīstībā.

Andris K. Bērziņš
Partneris

Kārlis Bergmanis

TET
Kiberdrošības speciālists

Kārlis strādā IT nozarē kopš 2007. gada, ar plašu pieredzi no aparatūras remonta līdz pat tiešsaistes kazino atbalstam 24/7 režīmā. Pēdējo gadus fokusējas uz kiberdrošības risinājumiem, un tic tam, ka cilvēks ir galvenais punkts jebkurā IT sistēmā - tādēļ arī cilvēka zināšanas ir pirmais, ar ko sākt.

Kārlis Bergmanis
Kiberdrošības speciālists

Marta Rautenšilde

JCI Latvia

Speciāliste Latvijas startup vidē.

Iepriekš ir bijusi Latvijas biznesa eņģeļu tīkla direktore un šobrīd aktīvi darbojas ar investīciju konsultācijām.

Marta Rautenšilde

Matīss Ruša

SIA iConcept
Dibinātājs

Radu un vadu IT uzņēmumu, vairāku jaunuzņēmumu dibinātājs un līdzīpašnieks. Vairāk kā 15 gadu pieredze IT jomā.

Matīss Ruša
Dibinātājs

Emīls Pakārklis

iPhone Photography School
Dibinātājs un radošais direktors

Uzņēmuma iPhone Photography School dibinātājs un radošais direktors. Ar vairāk nekā 325,000 studentiem visā pasaulē, iPhone Photography School ir pasaules līderis mobilās fotogrāfijas apmācībā.

Emīls Pakārklis
Dibinātājs un radošais direktors

Rūta Zapacka

Biznesa Atslēga
Līdzdibinātāja

No apkopējas līdz recepcijas galdam fitnesa klubā, līdz savam fitnesa klubam ar vairākām lokācijām!

Vienudien beidzām gausties un čīkstēt par netaisnīgo dzīvi un pirmo reizi pasmējāmies par to, ka mums ir pēdējā ievārījuma burciņa ledusskapī un pēdējais eiro makā

Rūta Zapacka
Līdzdibinātāja

Oskars Zapackis

Biznesa Atslēga
Līdzdibinātājs

No melnstrādnieka un akmeņu nesēja demolācijas laukumā  jeb ‘stroikā’ līdz 2 miljonu eiro vērtam biznesam!

tētis, vīrs, uzņēmējs ‘līdz kaulam

Oskars Zapackis
Līdzdibinātājs

Uldis Dzenis

AirBaltic
Tehniskais vadītājs

airBaltic Pilot Academy tehniskais vadītājs un sertificēts avionikas inženieris. Komercaviācijas un vispārējās aviācijas profesionālis ar 15 gadu pieredzi darbā gan ar lidmašīnām, gan helikopteriem.

Uldis Dzenis
Tehniskais vadītājs

Sanita Meijere

SK ID Solutions (Smart ID)
Biznesa attiecību vadītāja

Sanita Meijere ir SK ID Solutions (Smart ID) biznesa attiecību vadītāja ar 15+ gadu pieredzi IT risinājumu nozarē gan ar globāliem, gan vietējiem piegādātājiem - Microsoft, SQUALIO, Atea un vairākiem start-up uzņēmumiem.

Sanita ir ieguvusi sertifikātus informācijas drošības, kvalitātes vadības, IT pakalpojumu vadības, ITIL, MCP un Citrix jomās. Viņas prezentācijās tiek aplūkotas vairākas tēmas, piemēram, IT kā attīstības virzītājspēks, IT stratēģija, droša IT izmantošana.

Sanita lasa lekcijas arī vairākās MBA programmās par IT stratēģiju, informācijas drošību, vadības informācijas sistēmām un biznesa attīstību.

Sanita Meijere
Biznesa attiecību vadītāja

Uldis Eglavs

LIAA Valsts tēla nodaļa
Vecākais projektu vadītājs

Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras, Valsts Tēla nodaļas projektu vadītājs.

Latvijas Expo 2020 komandas dalībnieks un nākamās Vispasaules Expo izstādes 2025.gadā Latvijas dalības virzītājs.

Uldis Eglavs
Vecākais projektu vadītājs

Gundega Skudriņa

Skudras Metropole
Dibinātāja

"Skudras Metropole" dibinātāja, TV personība, pasākumu organizatore, radošās apvienības

Gundega Skudriņa
Dibinātāja

Baiba Kaškina

CERT.LV
Vadītāja

CERT.LV vadītāja, datorzinātņu pētnieceCERT.LV vadītāja, datorzinātņu pētniece. Izveidojusi pirmo Latvijas Nacionālo informācijas tehnoloģiju drošības incidentu reaģēšanas - CERT (Computer Emergency Response Team) vienību 2006.gadā. Jau vairāk nekā 10 gadus sniegusi neatsveramu ieguldījumu tālākā šīs komandas attīstībā un valsts kibertelpas aizsardzības pilnveidē. Pateicoties B. Kaškinas pieredzei un neatlaidībai, Latvijas CERT komanda kopš 2016.gada kļuvusi par vienu no 33 Eiropas TF–CSIRT/Trusted Introducer sertificētajām komandām, kas apliecina CERT.LV komandas augsto brieduma un sagatavotības līmeni. 2019.gadā par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā B. Kaškina apbalvota ar Triju Zvaigžņu ordeni un iecelta par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieci.

No 2014 – 2019 gadam B.Kaškina bijusi Eiropas kiberdrošības incidentu risināšanas darba grupas - TF-CSIRT (Task Force Of Computer Security Incident Response Team) priekšsēdētāja un seja, iemantojot ārzemju kolēģu cieņu un atzinību. Baiba piedalījusies dažādos ar CSIRT saistītos projektos, kā arī vairāku citu Eiropas CERT komandu sertifikācijas procesā un palīdzējusi šīm komandām izaugt un pilnveidoties.

Baiba Kaškina
Vadītāja

Anna Katrīna Elme

"Iedzersim tēju" podkāsts
Vadītāja

Vienmēr gatava runāt par sev svarīgām tēmām un izaicināt standartus. Paralēli studijām RSU komunikācijas fakultātē, RSU studentu medijā “Skaļāk” veidoju podkāstu "Iedzersim tēju", kurā tiek apspriesta sieviešu loma filmās. Veidoju interviju rakstus, plakātus, video un analogos foto stāstus.

Anna Katrīna Elme
Vadītāja

Artūrs Jenots

Radošā personība

Mūziķis, mākslinieks, pasākumu, raidījumu un podkāstu vadītājs. Un vēl viss cits, ko patīk darīt un, kas raisa interesi.

Artūrs Jenots
Radošā personība

Kārlis Skuja

WindHackers
Uzņēmējs

Kārlis Skuja ir uzņēmējs un start-up mentors. Vairāk kā 100 jaunuzņēmumu komandām palīdzējis definēt risinājuma vērtības piedāvājumu, kā arī sagatavot pārliecinošas ideju prezentācijas. Kārlim ir 20  gadu pieredze IT risinājumu, biznesa procesu un klientu pieredzes pilnveidošanas projektos ar tādiem klientiem kā Tele2, Bite, CSDD, Mercedes-Benz, Procter&Gamble, Volvo, u.c. Viņš ir arī WindHackers – inovatoru kopienas Latvijā vadītājs. Piedalījies vairāk kā 50 hakatonos kā dalībnieks, metnors un žūrijas loceklis. Sertificēts Design Sprint pasniedzējs un moderators.

Kārlis Skuja
Uzņēmējs

Oskars Lipskis

AS “4finance”
Operatīvo projektu vadītājs

Oskars strādā AS “4finance” kopš 2014. gada un šajā periodā ir veicis dažādus pienākumus, sākot ar klientu apkalpošanas speciālista darbu, turpinot darboties kā datu analītiķis, un šobrīd Oskars ir atbildīgs par zvanu centra automatizācijas procesiem Latvijā un Zviedrijā, vada Latvijas telemārketinga nodaļu un Zviedrijas klientu apkalpošanas centru, kā arī, sadarbojoties ar kolēģiem, ievieš dažādus sadarbības projektus ar ārējiem partneriem Latvijā un Zviedrijā.

Oskars Lipskis
Operatīvo projektu vadītājs

Gundars Bērziņš

Latvijas Universitāte
Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns

Dr.sc.admin. uzņēmējdarbības vadībā, profesors vadības zinātnē, Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns, Ekonomikas un vadības zinātniskā institūta vadošais pētnieks, Rīgas Ekonomikas augstskolas (Stockholm School of Economics in Riga) valdes loceklis, Latvijas Universitātes studentu Biznesa inkubatora padomes loceklis. Iepriekš ieņēmis Latvijas Universitātes Finanšu un uzskaites departamenta direktora amatu, vēlāk Latvijas Universitātes Kanclera amatu. Ilgu laiku darbojies arī privātajā biznesā.

Gundars Bērziņš
Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns

Kristīne Nagle

Your Impact House
Dibinātāja un ilgtspējas konsultante

Your Impact House dibinātāja un ilgtspējas konsultante. Nu jau vairāk kā gadu strādāju ar tehnoloģiju uzņēmumiem no visas Eiropas un palīdzu akselerēt pāreju uz zaļāku, dabai un cilvēkam draudzīgāku biznesa vidi.

Kristīne Nagle
Dibinātāja un ilgtspējas konsultante

Jānis Jaško

WeedBot
Dibinātājs un vadītājs

Man vienmēr ir paticis radīt jaunas tehnoloģijas un produktus ar biozinātnēm saistītās nozarēs - pārtikas ražošana, farmācija vai lauksaimniecība.

Kopš 2020. gada vadu jaunuzņēmumu WeedBot, kurš izstrādā augstas precizitātes nezāļu iznīcināšanas iekārtas zemniekiem, apvienojot mākslīgo intelektu un lāzertehnoloģijas.

Jānis Jaško
Dibinātājs un vadītājs